Biorewitalizacja Dermia Solution

Biorewitalizacja Dermia Solution

Biorewitalizacja Dermia Solution to doskonały zabieg pozwalający uzyskać młodszy wygląd skóry, rezygnując ze znanych dotychczas bolesnych metod odmładzania.


Dzięki innowacyjnej procedurze zabiegowej, polegającej na wykonaniu wielu mikronakłuć w bardzo szybkim czasie, zniesiona zostaje bariera skórno-naskórkowa. To pozwala na zasuplementowanie kwasu hialuronowego w głąb skóry, który w fizjologicznych warunkach nie potrafi przeniknąć przez warstwę naskórka, ponieważ ma zbyt dużą cząsteczkę. Połączenie tych dwóch elelentów pozwala na intensywne pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze oraz „nakarmienie” jej kwasem hialuronowym, dając efekt natychmiastowego wypełnienia.

Założenia zabiegu:

 • Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.
 • Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego.
 • Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi).
 • Ponad przeciętna suplementacja skóry.
 • Głęboki efekt odmłodzenia skóry.

Innowacyjne cechy zabiegu:

 • znaczące ograniczenie bariery naskórkowej podczas zabiegu (jest niezwykle bezpieczny dla klientów)
 • natychmiastowa rekonwalescencja skóry po zabiegu
 • efekty zabiegowe osiągamy bez naruszenia ciągłości tkanki (brak wysięku krwi i limfy)
 • sterylność zabiegu dzięki zastosowaniu jednorazowych głowic
 • nie ma potrzeby znieczulania skóry
 • pracujemy głowicą zarówno w linii zmarszczek, jak i na całej powierzchni skóry: dekolt, szyja, twarz
 • stymulujemy mikroigłami mięsień okrężny oka oraz mięsień okrężny ust
 • specjalnie dobrana częstotliwość, z którą pracują mikroigły stymuluje najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie

Procedura obejmuje opracowanie trzech obszarów: twarzy, szyi oraz dekoltu podczas jednego zabiegu. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest mocno napięta oraz nawilżona, po wykonaniu serii zabiegowej można zauważyć znaczne spłycenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy oraz utrzymujące się na dobrym poziomie nawilżenie skóry.
Zabieg może zostać wykonany na wszystkich rodzajach skór, nawet wrażliwych oraz płytko unaczynionych – w takich przypadkach po wykonaniu serii zabiegowej zauważalne jest zmniejszenie rumienia oraz znaczne uodpornienie skóry na czynniki drażniące.

Aby uzyskać zadowalające efekty potrzebna jest seria zabiegowa. W celu intensywnej stymulacji skóry zabiegi wykonywane są co tydzień, ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od stopnia utraty jędrności skóry. W przypadku działania opóźniającego pojawienie się pierwszych zmarszczek zabiegi wykonywane są raz w miesiącu. W obu przypadkach istotna jest odpowiednia pielęgnacja domowa pomiędzy zabiegami, dlatego w trakcie trwania zabiegu pacjentka zostaje dokładnie poinformowana o tym, jak dbać o skórę w domu oraz jakie produkty są jej do tego potrzebne. Produktem niezbędnym podczas trwania kuracji odmładzającej jest kwas hialuronowy, który należy dostarczać skórze regularnie. Produkt z kwasem hialuronowym należy nabyć w dniu wykonania pierwszego zabiegu w serii.

Wersje luksusowe zabiegu rozszerzone są o dodatkową pielęgnację w postaci silnie skoncentrowanych masek. W zależności od potrzeb skóry możliwe jest użycie maski kojąco-regenerującej lub intensywnie liftingującej.

 • Maska liftingująca dzięki bardzo efektywnym substancjom aktywnym intensywnie napina naskórek, odżywia głębokie partie skóry, nawilża oraz wypełnia linię zmarszczek. Po aplikacji maski uzyskujemy trwały efekt napięcia, wygładzenia oraz ukojenia cer z tendencjami do zmian naczyniowych. Pochodna vit. „C” (niezwykle stabilnej) gwarantuje bardzo dobre efekty wybielające i przeciw-starzeniowe. Wyciągi z miodu koją, łagodzą oraz przyspieszają gojenie naskórka. Maska jest skarbnicą witamin A,B,C,D,E, enzymów oraz soli mineralnych, które dzięki formie podania są bardzo szybko absorbowane przez skórę
 • Maska kojąco-łagodząca posiada wysoko skoncentrowany kwas hialuronowy, dzięki temu bezpośrednio po aplikacji odczuwalne jest nawilżenie oraz wypełnienie naskórka. Maska posiada innowacyjny kompleks odbudowujący i regenerujący tkankę gwarantując bardzo szybką i bezpieczną regenerację naskórka. Wyciąg z nasion winogron działa antyzapalnie i leczniczo, a dodatek wyciągu z kasztanowca niweluje zaczerwienienia oraz uszczelnia naczynia krwionośne.
CenaCzas zabiegu
275 – 310 zł70 min

Proponowane zabiegi