Menu

Zabiegi dla ciała i duszy

Poznaj naszą ofertę

Menu

Sonoforeza

Dla kogo?

Zabieg sonoforezy jest zabiegiem uniwersalnym i z powodzeniem może być stosowany przy każdym rodzaju cery. Preparaty wprowadzane podczas zabiegu dobierane są indywidualnie w zależności od problemu, dzięki czemu główne działanie zabiegu uzależnione jest od użytych składników aktywnych. Sonoforeza z powodzeniem może być stosowana w celu poprawy nawodnienia, znormalizowania pracy gruczołów łojowych, czy rewitalizacji i odmłodzenia skóry.

Na czym polega sonoforeza?

Dzięki zastosowaniu ultradźwięków urządzenie wprawia w ruch drgający elementy składowe tkanek, pozwalając zadziałać składnikom aktywnym w głębszych warstwach skóry. Drgania powstałe za pomocą fali akustycznej wykonują mikromasaż tkanek, rozszerzeniu ulegają naczynia krwionośne, poprawiając przepływ krwi, odżywienie oraz dotlenienie skóry. Fibroblasty zostają zastymulowane do tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu kosmetyczka wykonuje ruchy okrężne na skórze za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Odczuwalne jest delikatne ciepło, zabieg jest przyjemny. Sonoforeza trwa ok. 20 min. Przed zabiegiem sonoforezy warto jest wykonać peeling w celu zwiększenia efektywności.

Czy zabieg jest skuteczny?

Sonoforeza jest metodą stosowaną w kosmetyce od wielu lat, dlatego też jest to jedna z najlepiej przebadanych metod pod względem skuteczności.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Parametry ultradźwięków stosowane w zabiegu są zupełnie bezpieczne.

Przeciwskazania:

  • Rozrusznik serca
  • metalowe implanty w miejscu zabiegu
  • nowotwór oraz historia onkologiczna do 5 lat wstecz
  • ciąża
  • zaburzenia rytmu serca
  • bardzo liczne teleangiektazje

Ile zabiegów? Jak często?

Najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii ok. 6-8 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

 

Sonoforeza z ampułką 50zł
Peeling kawitacyjny + Sonoforeza z ampułką 100zł
Mikrodermabrazja + Sonoforeza z ampułką 160zł
Oksybrazja + Sonoforeza z ampułką 160zł
MOŻLIWE JEST ROZSZERZENIE ZABIEGU:
Masaż twarzy +50zł
Maska kremowa +30zł
Maska algowa +50zł