Infuzja Tlenowa – mezoterapia tlenowa

Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda rewitalizacji skóry za pomocą tlenu oraz głęboko penetrujących składników aktywnych. Zabieg może być stosowany w celach intensywnego nawilżenia skóry, opóźnienia procesów starzenia oraz złagodzenia stanów zapalnych.

Dla kogo?

Dla każdego! Uniwersalność zabiegu polega na rodzaju użytych preparatów. Ampułki do infuzji tlenowej dobierane są indywidualnie w trakcie zabiegu, w zależności od rodzaju skóry i problemu. Produkty stosowane podczas zabiegu mogą wykazywać działanie: nawilżające, rozjaśniające, napinające oraz łagodzące.

Na czym polega infuzja tlenowa?

W trakcie zabiegu wykorzystywany jest tlen, który dzięki zastosowaniu hiperbarycznego ciśnienia penetruje w naskórek intensywnie go dotleniając. Wraz z cząsteczkami tlenu wnikają również składniki aktywne zawarte w produktach stosowanych podczas zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem infuzji wykonywany jest demakijaż oraz peeling (kawitacyjny/oksybrazja/mikrodermabrazja lub inny), w celu złuszczenia martwego naskórka oraz zwiększenia efektywności zabiegu. Następnie dzięki użyciu specjalnej głowicy substancja aktywna wraz z tlenem rozpylania jest na skórze. Zabiegowi towarzyszy odczucie delikatnego, przyjemnego powiewu.

Czy zabieg jest skuteczny?

Jak w przypadku większości zabiegów skuteczność uwarunkowana jest ilością oraz systematycznością wykonanych zabiegów. Uzyskanie efektu poprawy nawilżenia oraz napięcia skóry możliwe jest jedynie w przypadku wykonania serii zabiegowej. Pojedynczy zabieg infuzji tlenowej może być zastosowany np. przed ważną imprezą w celu jednorazowego odświeżenia i rozświetlenia skóry.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczną, nieinwazyjną metodą wtłaczania składników aktywnych wgłąb naskórka. Dzięki braku elementów fizykalnych w procedurze zabiegowej ilość przeciwwskazań jest minimalna.

Przeciwskazania:

  • Bakteryjne, wirusowe lub grzybicze zmiany w miejscu zabiegu
  • Alergia na składniki ampułek używanych w zabiegu

Ile zabiegów? Jak często?

Najlepsze efekty widoczne są po wykonaniu min. 4 zabiegów w odstępach co 7-14 dni.

RodzajCena
Oksybrazja + Infuzja Tlenowa z ampułką240 zł
Mikrodermabrazja + Infuzja Tlenowa z ampułką240 zł
Peeling kawitacyjny + Infuzja Tlenowa z ampułką165 zł

Możliwe jest rozszerzenie zabiegu:

Cena
Masaż twarzy+ 55 zł
Maska kremowa+ 35 zł
Maska algowa+ 55 zł

Możliwe jest wykonanie Infuzji z użyciem kwasów lub innych peelingów. W takim przypadku ceny ustalane są bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu.

Proponowane zabiegi