Menu

Zabiegi dla ciała i duszy

O nas

Menu

Poznaj nas bliżej

Zarezerwuj online

 • Gaja Day Spa to wyjątkowe miejsce, w którym odnajdziesz szeroką gamę zabiegów, zarówno dla ciała, jak i duszy. Nasza oferta obejmuje kompleksową pielęgnację – od zabiegów z użyciem urządzeń medycznych – odmładzanie, lifting, wyszczuplanie – przez zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaże relaksacyjne i lecznicze, pielęgnacje dłoni i stóp, aż do kosmetyki upiększającej i makijażu.

  Jeśli potrzebna Ci doskonale wyszkolona kosmetyczka, Bochnia natomiast jest miejscem, w którym mieszkasz, pracujesz lub spędzasz wolny czas, nie szukaj nigdzie indziej! Odwiedź nas, zaufaj nam, oddaj się w nasze ręce, a sprawimy, że poczujesz się doskonale.

  Współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej oraz uznaną w Polsce specjalistką w zakresie laserowej depilacji i laserowego usuwania naczyń, panią Edytą Nykiel.

  Pracujemy na kosmetykach uznanych firm, takich jak: Clinical , Sesderma, Neoderma, Anna Lotan, Chantarelle, Olos, Magnetic, Perfect Beauty.

 • Wszystkie zabiegi dostępne w naszej ofercie są przez nas testowane. Bezpieczeństwo i komfort klientów są dla nas najwyższym dobrem, dlatego przykładamy wielką wagę do higieny i aseptyki zabiegów, korzystając z profesjonalnej aparatury do sterylizacji narzędzi.

  Gaja Day Spa to nie tylko tradycyjny gabinet kosmetyczny, Bochnia to przecież nie prowincja, na którą z opóźnieniem docierają wszelkie nowinki. W Gaja Day Spa na bieżąco śledzimy nowości z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, stale poszerzając ofertę zabiegową.

  „Czas to pieniądz” – dla naszych zapracowanych Klientów proponujemy możliwość wykonania kilku zabiegów jednocześnie. Posiadamy również pakiety zabiegów dla Młodych Par oraz karty upominkowe na dowolne zabiegi.

  Jeśli potrzebny Ci świetnie wyposażony i pracujący z najlepiej wyszkolonym zespołem gabinet kosmetyczny, Bochnia zaprasza do Gaja Day SPA na wysokiej klasy zabiegi. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby Twój pobyt był przyjemny, relaksujący i efektywny!

  W Twoim mieście jest godna polecenia kosmetyczka, Bochnia ją ma w Gaja Day Spa!