Poznaj nas bliżej​

Gaja Skin Estetic (Gaja Day Spa) to wyjątkowe miejsce w którym znajdziesz szeroką gamę zabiegów dla ciała jak i duszy. Nasza oferta obejmuje kompleksowa pielęgnacje od tradycyjnych zabiegów kosmetycznych po specjalistyczne zabiegi z użyciem kwasów i profesjonalnych urządzeń.

Wszystkie zabiegi dostępne w naszej ofercie są przez nas testowane. Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów jest dla nas najwyższym dobrem, dlatego przykładamy wielka wagę do higieny, aseptyki zabiegów, korzystając z profesjonalnej aparatury do sterylizacji narzędzi.

W Gaja Skin Estetic śledzimy na bieżąco nowości z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Współpracujemy z lekarzem dr Anną Ciaćma.

Beata Zięba

Jestem właścicielką gabinetu Gaja Skin Estetic oraz dyplomowanym kosmetologiem o wieloletnim doświadczeniu. Ukończyłam kosmetologię medyczna na Małopolskiej Wyższej Szkole im J Dietla w Krakowie,  Regularnie poszerzam swą wiedzę w specjalistycznych kursach i szkoleniach branżowych. 

Kosmetologia i higiena życia jest moją pasją. Uważam, że szeroko pojęty dobrostan naszej skóry to nie tylko młody wygląd i brak dolegliwości, ale również dobra kondycja psychiczna i fizyczna. Jestem zwolenniczką nurtu healthy aging i terapii holistycznej. W mojej pracy skupiam się na dobieraniu odpowiednich zabiegów w zależności od problemu skórnego, na szukaniu jego przyczyn i profilaktykę oraz dobór spersonalizowanej pielęgnacji domowej.

Specjalizuje się w terapiach łączonych przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych, depigmentacyjnych, oraz zabiegach aparaturowych redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Skuteczność zabiegów oraz komfort klienta są moim priorytetem.

Prywatnie interesuje mnie psychologia, trening mindfulness i joga. Uwielbiam długie spacery, dobrą muzykę i powieści sensacyjne. 

Maria Szpil

Magister kosmetologii w specjalizacji Wellness & Spa, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Swoje kwalifikacje na bieżąco podnoszę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Prywatnie uwielbiam spędzać wolny czas na świeżym powietrzu z rodziną oraz podczas wędrówek po polskich Tatrach.
 
Praca kosmetologa to moja pasja, a zadowolenie i uśmiech klientek jest jej zwieńczeniem.
Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała, zabiegach aparaturowych modelowania sylwetki, depilacji oraz manicure hybrydowym oraz pedicure.

Monika Kubas

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako kosmetolog w zakresie pielęgnacji skóry oraz pracy z zaawansowanymi urządzeniami kosmetologicznymi jak i medycznymi.

Kosmetologia to moja pasja, jako dyplomowany kosmetolog wciąż rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, które dają mi możliwość doskonalenia umiejętności. Cechują mnie przede wszystkich profesjonalizm i zaangażowanie . Do swoich klientów podchodzę indywidualnie aby zabiegi, które wykonuję dawały jak najlepsze efekty.

Każdy mój klient dostaje zindywidualizowany plan pielęgnacyjny. Zadowolenie i zaufanie klientów jest dla mnie największą satysfakcją.
 
Poza kosmetologią moją pasją są podróże, powieści kryminalne oraz moda.

Pracujemy na kosmetykach uznanych firm​

Opinie naszych klientów