Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure

Przedłużanie paznokci hybrydą

Z użyciem bazy proteinowej możliwe jest przedłużanie paznokci na hybrydzie. Zabieg idealnie sprawdza się dla Pań, które chcą delikatnie przedłużyć paznokcie zachowując naturalny wygląd płytki. Metoda ta pozwala na przedłużenie paznokcia do 3mm, dlatego idealnie sprawdza się w przypadku ratunku dla złamanego paznokcia. Preparat ten pozwala również na utwardzenie naturalnej płytki pod kolorową hybrydą w przypadku, gdy paznokcie są delikatne i kruche.

Manicure japoński

Zabieg pielęgnacyjny dla kruchych i łamliwych paznokci Składniki aktywne aplikowane na pytkę podczas zabiegu to krzemionka pochodząca z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A+E. Efektem są gładkie , błyszczące paznokcie z silnie odżywionymi skórkami. Zabieg polecamy również dla panów gdyż nie barwi paznokci , a efekt jest naturalny . Czas trwania ok 40min. Dla trwałego efektu regeneracji paznokci polecamy serię 4 zabiegów co 2 tygodnie.

Manicure i pedicure hybrydowy

Zabieg z użyciem specjalnego lakieru utwardzanego w lampie, który pozwala uzyskać efekt świeżo pomalowanych paznokci do ok. 2 tygodni. Dzięki tej metodzie oszczędzamy czas unikając oczekiwania na wyschnięcie lakieru, przy jednoczesnym naturalnym wyglądzie paznokci.

Manicure i pedicure żelowy

Zabieg z użyciem żelu utwardzanego w lampie, stosowany głównie w przypadku przedłużania płytki paznokciowej, rekonstrukcji złamanych paznokci lub płytki o nieregularnym kształcie. W przypadku paznokci utrzymanych w dobrej kondycji polecamy zabieg z użyciem lakieru hybrydowego.

Manicure i pedicure brazylijski

Zabieg z użyciem jednorazowych rękawic i skarpet zawierających kompleks składników silnie nawilżających i odżywczych. Zarówno przy manicurze i pedicurze zabieg nie wymaga namaczania pozwalając wykonać standardową procedurę, taką jak przy zabiegach tradycyjnych, jednocześnie działając silnie regenerująco. Zabieg szczególnie polecany dla osób z silnie przesuszoną skórą stóp i dłoni wymagającą intensywnego nawilżenia i pielęgnacji.

Zabieg SPA na dłonie i stopy

Zabieg z użyciem peelingu oraz ciepłej kąpieli parafinowej. Parafina dzięki swym właściwościom i dużej pojemności cieplnej powoduje mocne rozgrzanie skóry pozwalając na lepsze wniknięcie składników nawilżających do wewnątrz jednocześnie dzięki silnemu rozszerzeniu naczyń krwionośnych działa silnie dotleniająco, pozwalając na lepszy przepływ składników odżywczych z krwi do warstw naskórka.

Natychmiastowa keratynowa odbudowa zniszczonej tłytki Seal&Protect by MAGNETIC

Zabieg, który w przeciągu chwili potrafi zmienić wygląd paznokcia! Stworzony dla osób borykających się z problemem przesuszonych, rozdwajających się paznokci. Użycie specjalnego preparatu pozwala uniknąć nieestetycznego wyglądu paznokcia po ściągnięciu hybryd lub żeli. Preparat Seal&Protect po utwardzeniu w lampie UV wnika w strukturę paznokcia uzupełniając ubytki. Preparat jest wodoodporny oraz całkowicie niewidoczny, dzięki temu nie trzeba się martwić odrostem.

Cennik

 •  CenaCzas trwania
  Malowanie paznokci30 zł20 min
  Manicure hybrydowy + ściąganie poprzedniej hybrydy100 zł70 min
  Manicure hybrydowy bez ściągania poprzedniej hybrydy90 zł55 min
  Manicure hybrydowy French/Baby booker120 zł85 min
  Manicure japoński90 zł45 min
  Manicure klasyczny bez malowania paznokci60 zł40 min
  Manicure klasyczny z malowaniem paznokci80 zł45 min
  Manicure męski80 zł45 min
  Pedicure + stylizacja paznokci hybryda160 zł85 min
  Pedicure bez malowania paznokci99 zł45 min
  Pedicure z malowaniem paznokci130 zł60 min
  Zabieg parafinowy na dłonie55 zł25 min
  Zabieg parafinowy na stopy65 zł15 min
  Zabieg regeneracyjny odbudowujący na dłonie z kwasem argininowym iwit C i maską z róży muszkatowej200 zł60 min
  Zdobienie paznokci20 – 35 zł15 min
  Hybrydy na stopach99 zł45 min
  Ściąganie hybrydy30 zł15 min