Kolagen naturalny – dogłębne nawilżenie i ujędrnienie skóry

Kolagen naturalny

Mniej więcej ok. 25 roku życia organizm ludzki zaczyna się starzeć. Z roku na rok obserwujemy coraz większą utratę jędrności i elastyczności skóry oraz znacznie obniżony poziom jej nawilżenia. Te zmiany spowodowane są niedoborem kolagenu w organizmie. Z wiekiem uaktywniają się jednostki odpowiedzialne za rozkładanie kolagenu, a jego produkcja znacznie spada. Spowolnienie procesu starzenia możliwe jest poprzez dostarczanie kolagenu z zewnątrz.

Dla kogo?

Dla skór suchych, pozbawionych jędrności, z widocznymi oznakami starzenia w postaci zmarszczek, dla skór ekstremalnie wrażliwych oraz z problemami trądzikowymi. Zabieg świetnie sprawdzi się również jako kuracja regenerująca po kąpielach słonecznych.

Jakie działanie wykazuje kolagen naturalny?

  • stymuluje skórę zwiększając produkcję własnego kolagenu oraz elastyny
  • tworzy warstwę ochronną, która zatrzymuje wodę w skórze
  • uelastycznia i zmiękcza naskórek
  • wygładza zmarszczki
  • ujędrnia i nawilża skórę
  • obniża nadwrażliwość skóry
  • poprawia wygląd blizn

Schemat zabiegu

Na początku wykonywany jest dokładny demakijaż za pomocą żelu kolagenowego. Następnym elementem zabiegu jest peeling (dobrany indywidualnie do rodzaju skóry). Kolejno na wilgotną skórę nakładany jest czysty, naturalny Kolagen PLATINUM oraz ATELOKOLAGEN w postaci serum. Następnie wykonywany jest masaż na oleju naturalnym w celu zwiększenia penetracji kolagenu. Na koniec zabiegu nałożony zostaje regenerujący krem z kolagenem oraz kolagenowy eliksir pod oczy. Procedury zabiegu mogą być modyfikowane w zależności od rodzaju skóry i jej potrzeb.

Efekt działania zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest silnie napięta oraz nawilżona. Panie posiadające skórę bardzo suchą, wrażliwą i nadreaktywną mogą doświadczyć na skórze uczucia niespotykanego dotąd komfortu, pozbawionego pieczenia, rozgrzania lub spinania skóry.

Po wykonaniu zaleconej serii zabiegowej, wzbogaconej o odpowiednią pielęgnację domową, zauważalne jest spłycenie zmarszczek oraz znaczne poprawienie poziomu nawilżenia skóry.

Ile zabiegów? Jak często?

W celu uzyskania zadowalających efektów warto wykonać serię ok. 4 zabiegów co 7-14 dni. Między zabiegami należy stosować odpowiednią pielęgnację domową wzbogaconą o produkty z kolagenem naturalnym.

CenaCzas zabiegu
110 – 200 zł60 min

Proponowane zabiegi