Konsultacja kosmetologiczna z Beauty planem

Konsultacja kosmetologiczna z Beauty planem to analiza skóry w podejściu holistycznym

Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. W mojej praktyce staram się podchodzić interdyscyplinarne do problemów skórnych. Wciąż poszerzam swoją wiedzę oraz uczestniczę w szkoleniach specjalistycznych. Kosmetologia i higiena życia są moją pasją. Uważam, iż szeroko pojęty dobrostan naszej skóry to nie tylko jej młody wygląd i brak dolegliwości , ale również dobra kondycja fizyczna i psychiczna. Jestem też zwolenniczką nurtu healthy aging. Starzenie jest procesem fizjologicznym, lecz można je spowolnić.

Wykładnikiem stanu organizmu jest stan skóry. Na jej funkcjonowanie ma wpływ równowaga hormonalna, odpowiednie dotlenienie i odżywienie komórek, dieta, a także poziom stresu.

W terapii holistycznej skupiam się na dobieraniu odpowiednich zabiegów w zależności od problemu skórnego, a przede wszystkim na szukaniu przyczyn i profilaktykę. W nurcie tym moja opieka nad klientem obejmuje pielęgnację kosmetyczną i zabiegi kosmetologiczne, sugestie dotyczące trybu życia (dieta, aktywność fizyczna, rytm okołodobowy, prace ze stresem) oraz diagnostykę laboratoryjną.

Za pomocą badań laboratoryjnych oceniamy kondycję organizmu, czynniki prozapalne oraz zdolność skóry do regeneracji. Bez tej wiedzy, przeprowadzanie zabiegów daje nam tylko chwilową poprawę stanu skóry.

Konsultację do zabiegów przeprowadzam w dwóch etapach:

I. Pierwsza bezpłatna konsultacja z wstępnym wywiadem i zaleceniem badań diagnostycznych.

II. Konsultacja z Beauty Planem w skład którego wchodzi:

  • Plan zabiegów kosmetologicznych,
  • Pielęgnacja domowa,
  • Suplementacja,
  • Sugestie dotyczące trybu życia.
CenaCzas trwania
220 zł60 min

Zapraszam serdecznie,
Beata Zięba

Proponowane zabiegi