Menu

Zabiegi dla ciała i duszy

Poznaj naszą ofertę

Menu

Karboksyterapia – rozstępy, cellulit, tkanka tłuszczowa

slider
Karboksyterapia jest obecnie najlepszą na rynku metodą poprawiającą wygląd rozstępów i blizn. Dzięki zastosowaniu dwutlenku węgla pod wysokim ciśnieniem blizna zostaje uszkodzona – nieprawidłowo zbudowane włókna kolagenu ulegają rozerwaniu, stymulując organizm do ponownej przebudowy. Przeprowadzanie zabiegu systematycznie zainicjuje proces agiogenezy – wytworzą się nowe naczynia krwionośne, które dostarczając składniki aktywne fibroblastom, spowodują znaczną poprawę jędrności i elastyczności skóry w miejscu rozstępu. Zalecana jest seria 8-10 zabiegów co 2 tygodnie.

W przypadku cellulitu i tkanki tłuszczowej karboksyterapia ma za zadanie przede wszystkim poprawić miejscowe krążenie krwi. Powodem powstawania cellulitu jest złe funkcjonowanie naczyń krwionośnych spowodowane m.in. hormonami, brakiem aktywności fizycznej, złą dietą. Poprawienie krążenia krwi w miejscu występowania nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu spowoduje usprawnienie miejscowego metabolizmu. Gaz podany w tym miejscu pod wysokim ciśnieniem ma za zadanie również rozerwać włókna kolagenowe utrzymujące adipocyty – takie działanie ma na celu rozluźnienie zwłókniałej tkanki ułatwiając ich metabolizowanie. Gaz usuwany z organizmu przechodzi przez szereg reakcji chemicznych, których produkty uboczne odpowiedzialne są za uszkadzanie błon komórkowych komórek tłuszczowych. Dzięki temu adipocyty uwalniają trójglicerydy do przestrzeni międzykomórkowej ułątwiając ich spalanie. Zalecana jest seria 12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

W przypadku rozstępów, tkanki tłuszczowej lub cellulitu istotne jest podanie gazu pod dużym ciśnieniem. Odpowiednio dobrane parametry mają za zadanie zastymulować lub zniszczyć tkanki, w zależności od wskazania. Zabiegi w naszym salonie wykonywane są na urządzeniu Carboxytherapy™ Dual MC2 – jedynym urządzeniu na rynku kosmetologicznym posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa!
Wykonywanie zabiegów przez nieprzeszkolony personel oraz na sprzęcie nie posiadającym odpowiednich certyfikatów jest niebezpieczne!
Czytaj więcej na temat karboksyterapii

Cennik

Okolica Cena za jeden zabieg* Cena za serię
Oczy 90zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Twarz, szyja, dekolt, ujędrnianie, poprawa owalu, kolorytu 250zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Rozstępy, blizny od 90zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Ujędrnianie skóry brzucha 180zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – brzuch 190zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa- ramiona 120zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – uda 220zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa- uda i pośladki 250zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa- pośladki 150zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Dłonie- odmładzanie 120zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Skóra głowy 200zł Cena indywidualnie ustalana z klientem

*Cena za jeden zabieg obejmuje tylko zabiegi próbne oraz zabiegi podtrzymujące efekt. W celu rozpoczęcia kuracji należy wykupić serię zabiegową.