Menu

Zabiegi dla ciała i duszy

Poznaj naszą ofertę

Menu

Karboksyterapia – Zwiotczała skóra, podkrążone oczy

slider
Problem podkrążonych i opuchniętych oczu najczęściej spowodowany jest złym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych w tej okolicy. Główne działanie karboksyterapii w tym przypadku opiera się na wytworzeniu sieci nowych naczyń krwionośnych – zainicjowanie procesu angiogenezy spowoduje poprawienie krążenia krwi co znacząco wpływa na zmniejszenie zasinień i opuchlizny. Poprawa miejscowego metabolizmu pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Skuteczność zabiegu karboksyterapii zależna jest od systematyczności, dlatego dobre efekty można uzyskać jedynie podczas regularnych kuracji. W przypadku zabiegów w okolicy oka zalecana jest seria 10-12 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

W przypadku rewitalizacji skóry twarzy szyi i dekoltu działanie jest dokładnie takie samo, zainicjowany proces angiogenezy poprawia krążenie krwi i miejscowy metabolizm. Skóra zostaje lepiej odżywiona, co pobudza komórki do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Skuteczność zabiegu karboksyterapii zależna jest od systematyczności, dlatego dobre efekty można uzyskać jedynie podczas regularnych kuracji. W przypadku zabiegów rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu zalecana jest seria 10-12 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Podczas pracy w okolicy twarzy oraz oczu podawane są niewielkie ilości gazu pod małym ciśnieniem. Odpowiednio dobrane parametry mają za zadanie zastymulować tkanki w bezpieczny sposób. Zabiegi w naszym salonie wykonywane są na urządzeniu Carboxytherapy™ Dual MC2 – jedynym urządzeniu na rynku kosmetologicznym posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa!
Wykonywanie zabiegów przez nieprzeszkolony personel oraz na sprzęcie nie posiadającym odpowiednich certyfikatów jest niebezpieczne!
Czytaj więcej na temat karboksyterapii

Cennik

Okolica Cena za jeden zabieg* Cena za serię
Oczy 90zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Twarz, szyja, dekolt, ujędrnianie, poprawa owalu, kolorytu 250zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Rozstępy, blizny od 90zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Ujędrnianie skóry brzucha 180zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – brzuch 190zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa- ramiona 120zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – uda 220zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa- uda i pośladki 250zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa- pośladki 150zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Dłonie- odmładzanie 120zł Cena indywidualnie ustalana z klientem
Skóra głowy 200zł Cena indywidualnie ustalana z klientem

*Cena za jeden zabieg obejmuje tylko zabiegi próbne oraz zabiegi podtrzymujące efekt. W celu rozpoczęcia kuracji należy wykupić serię zabiegową.

Rezerwacja online

moment.pl

Rezerwacja

14 694 05 99