Karboksyterapia – zwiotczała skóra, podkrążone oczy

Problem podkrążonych i opuchniętych oczu najczęściej spowodowany jest złym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych w tej okolicy. Główne działanie karboksyterapii w tym przypadku opiera się na wytworzeniu sieci nowych naczyń krwionośnych – zainicjowanie procesu angiogenezy spowoduje poprawienie krążenia krwi co znacząco wpływa na zmniejszenie zasinień i opuchlizny. Poprawa miejscowego metabolizmu pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Skuteczność zabiegu karboksyterapii zależna jest od systematyczności, dlatego dobre efekty można uzyskać jedynie podczas regularnych kuracji. W przypadku zabiegów w okolicy oka zalecana jest seria 10-12 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

W przypadku rewitalizacji skóry twarzy szyi i dekoltu działanie jest dokładnie takie samo, zainicjowany proces angiogenezy poprawia krążenie krwi i miejscowy metabolizm. Skóra zostaje lepiej odżywiona, co pobudza komórki do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Skuteczność zabiegu karboksyterapii zależna jest od systematyczności, dlatego dobre efekty można uzyskać jedynie podczas regularnych kuracji. W przypadku zabiegów rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu zalecana jest seria 10-12 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Podczas pracy w okolicy twarzy oraz oczu podawane są niewielkie ilości gazu pod małym ciśnieniem. Odpowiednio dobrane parametry mają za zadanie zastymulować tkanki w bezpieczny sposób.

Czytaj więcej na temat karboksyterapii

Cennik

OkolicaCena za jeden zabieg*Czas trwaniaCena za serię
Oczy155 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Dłonie180 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Twarz + szyja + dekolt + oczy300 zł45 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Rozstępy, blizny110 – 605 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – pośladki180 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – ramiona155 zł30 min1080 zł – 8 zabiegów
Tkanka tłuszczowa, cellulit – uda275 zł45 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa – uda + pośladki310 zł60 min2155 zł – 8 zabiegów
Brzuch i boczki230 zł40 min1620 zł – 8 zabiegów
Redukcja podbródka155 zł30 min925 zł – 8 zabiegów

*Cena za jeden zabieg obejmuje tylko zabiegi próbne oraz zabiegi podtrzymujące efekt. W celu rozpoczęcia kuracji należy wykupić serię zabiegową.

Proponowane zabiegi