Karboksyterapia – zwiotczała skóra, podkrążone oczy

Karboksyterapia

Problem podkrążonych i opuchniętych oczu najczęściej spowodowany jest złym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych w tej okolicy. Główne działanie karboksyterapii w tym przypadku opiera się na wytworzeniu sieci nowych naczyń krwionośnych – zainicjowanie procesu angiogenezy spowoduje poprawienie krążenia krwi co znacząco wpływa na zmniejszenie zasinień i opuchlizny. Poprawa miejscowego metabolizmu pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Skuteczność zabiegu karboksyterapii zależna jest od systematyczności, dlatego dobre efekty można uzyskać jedynie podczas regularnych kuracji. W przypadku zabiegów w okolicy oka zalecana jest seria 10-12 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

W przypadku rewitalizacji skóry twarzy szyi i dekoltu działanie jest dokładnie takie samo, zainicjowany proces angiogenezy poprawia krążenie krwi i miejscowy metabolizm. Skóra zostaje lepiej odżywiona, co pobudza komórki do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Skuteczność zabiegu karboksyterapii zależna jest od systematyczności, dlatego dobre efekty można uzyskać jedynie podczas regularnych kuracji. W przypadku zabiegów rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu zalecana jest seria 10-12 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Podczas pracy w okolicy twarzy oraz oczu podawane są niewielkie ilości gazu pod małym ciśnieniem. Odpowiednio dobrane parametry mają za zadanie zastymulować tkanki w bezpieczny sposób. Zabiegi w naszym salonie wykonywane są na urządzeniu Carboxytherapy™ Dual MC2 – jedynym urządzeniu na rynku kosmetologicznym posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa!
Wykonywanie zabiegów przez nieprzeszkolony personel oraz na sprzęcie nie posiadającym odpowiednich certyfikatów jest niebezpieczne!

Czytaj więcej na temat karboksyterapii

Cennik

OkolicaCena za jeden zabieg*Czas trwaniaCena za serię
Oczy155 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Dłonie180 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Twarz + szyja + dekolt + oczy300 zł45 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Rozstępy, blizny110 – 605 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – pośladki180 zł30 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa, cellulit – ramiona155 zł30 min1080 zł – 8 zabiegów
Tkanka tłuszczowa, cellulit – uda275 zł45 minCena indywidualnie ustalana z klientem
Tkanka tłuszczowa – uda + pośladki310 zł60 min2155 zł – 8 zabiegów
Brzuch i boczki230 zł40 min1620 zł – 8 zabiegów
Redukcja podbródka155 zł30 min925 zł – 8 zabiegów

*Cena za jeden zabieg obejmuje tylko zabiegi próbne oraz zabiegi podtrzymujące efekt. W celu rozpoczęcia kuracji należy wykupić serię zabiegową.

Proponowane zabiegi